Elite/Beloften 2018

NaamWoonplaatsVereniging
Carlo v.d. Berg de Lier Westland Wil Vooruit
Didier Boumans Den Haag TWC. Maaslandster-Zuid Limburg
Arie van’t Geloof Dirksland Cyclingteam Flakkee
Youp Havermans Rotterdam RWC Ahoy
Ruben Hoogland Rotterdam RWC Ahoy
Jan-Willem Kamphof Eindhoven TML Dommelstreek
Dorud de Rijk de Rijp West Frisia
Abdul Sauls Zuid-Afrika
Wilfred Slieker Monster RTC de Hoekse Renners
Pieter Verhoeven Groningen WV de Kannibaal
Luuk van der Wal Rotterdam Westland Wil Vooruit
Jorrit Walgien Amersfoort W.V. Eemland
Dennis van der Zaal Lisse Westland Wil Vooruit
Chris Zwanenburg Alphen a/d Rijn WV Avanti
Lieven Anthonise Dordrecht RWC Ahoy
Jelmer Asjes Assendelft ZWC D.T.S.
Kai Chapman Cardiff Heights
Joeri van Delft Leidschendam RWV de Spartaan
Sjors Handgraaf Leiden RTV de Bollenstreek
Gerhard Joling Pijnacker WC de Waardrenner
Bob Kerkshof Wouw Willebrord Wil Vooruit
Marco Kuijvenhoven ‘s-Gravenzande Westland Wil Vooruit
Nick van der Meer Honselersdijk Westland Wil Vooruit
Bram Mens Wateringen HSK Trias
Peter Merx Warfhuizen NWV Groningen
Rick Nobel Foudgum de Noordelijke ATB Club
Mike van Nunspeet Den Haag RWV de Spartaan
Tristan Rijsdijk Vlaardingen Willebrord Wil Vooruit
Dennis Smit Zwanenburg HSK Trias
Jordi Talen Spijkenisse UWTC de Volharding
Nick Zuidewind Lisse HSV de Kampioenen
Lars Akkermans Ossendrecht WV de Jonge Renner
Stefan Appelman Beverwijk ZWC D.T.S.
Robbie van Bakel Deurne WV Schijndel
David van den Berg Leidschendam HSK Trias
Robert Berk Pijnacker RWV de Spartaan
Jaco van Beusichem Hoek van Holland Westland Wil Vooruit
Patrick Coster Hasselt WV de IJsselstreek
Tijs Dekker Oosthuizen WV Alcmaria Victrix
Rikkie Dijkhuizen Scheveningen Dirty Hill ATB
Rienk Engele Pijnacker HSK Trias
Teun Groeneveld Nieuw Vennep HSC de Bataaf
Edward Jansen Zoetermeer LRTV Swift
Koos Jeroen Kers Amstelveen WTC de Amstel
Coen van Kleef Schipluiden Westland Wil Vooruit
Kevin Kooyman Zevenhuizen UWTC de Volharding
Daniel Langereis Delft WTOS Delft
Robbert-Jan Mol Nibbixwoud HSK Trias
Sebastiaan Pot Badhoevedorp UWTC de Volharding
Raymond Splinter Amsterdam HSK Trias
Marvin Spronsen Naaldwijk Westland Wil Vooruit
Steven Stenekes Bennekom Uithoornse WTC
Julian Stolk Pijnacker Willebrord Wil Vooruit
Nick Stopler Woerden RSV Irschenberg
Tom de Vreede Pijnacker STMA Cycling Team
Robin Wennekes Arnhem TWC Tempo
Kevin Haest Rijsbergen